мийні засоби

Кожна реклама мийного засобу на телебаченні або на етикетці продукту переконує нас у тому, що перед нами чарівний еліксир. Однак, не всі домашні засоби для прибирання так працюють, як заявлено, і багато з них навіть небезпечні для використання вдома.
Прибирання є важливим процесом, але як обрати мийні засоби, які не тільки ефективні, але й безпечні?

Як обрати безпечні засоби для дому?

При виборі безпечних мийних засобів варто почати з перевірки списку інгредієнтів. Якщо продукт не містить інформації про склад – це вже поганий знак. В ідеалі, компанії мають бути відкритими щодо складу своєї продукції.

Ось декілька інгредієнтів, яких варто уникати у складі продукції:

 • Аміак – токсичний при вдиханні, ковтанні або контакті зі шкірою.
 • Антибактеріальні та дезінфікуючи засоби – такі інгредієнти, як хлор та триклозан. Надлишок їх використання призводить до появи резистентних до антибіотиків бактерій.
 • Бутилгліколь, Етиленгліколь, Монобутил – потенційно небезпечні для нервової системи, печінки та нирок.
 • Відбілювач на основі хлору – подразнювальна речовина для очей та легень. Продукти на основі нафти – можуть містити формальдегід та інші токсичні сполуки.
 • Фосфати – шкідливі для водних організмів.
 • Фталати – часто входять до складу синтетичних ароматизаторів і можуть впливати на гормональний фон.

Навіть якщо на етикетці написано “Натуральний”, “Безтоксичний” або “Екологічно чистий”, це не завжди відповідає дійсності, завжди перевіряйте склад продукту.

Звертайте увагу на безпечність продуктів, адже чистота вашого дому не варта компромісів з вашим здоров’ям чи довкіллям.

Як обрати правильний мийний засіб для вашого дому

При виборі засобів для прибирання будинку варто врахувати такі фактори як: універсальність, безпека, цінність, ефективність та довговічність.

Хоча існують деякі універсальні мийні засоби, важливо використовувати специфічний продукт для конкретної поверхні, щоб не залишити хімічних решток і бруду.Ось кілька прикладів типів мийних засобів та поверхонь, для яких вони найкраще підходять:

Антижир: добре видаляє плями та залишки їжі зі столів, варильних поверхонь, духових шаф і навіть меблів. Має потужну формулу, яка нещадна навіть до застарілих забруднень.

Миючий засіб для скла: це засіб у вигляді спрею, який ідеально підходить для скляних поверхонь, таких як дзеркала, вікна та деяке сантехнічне обладнання.

Абразивний чистячий засіб: містить маленькі абразивні частки, які допомагають в очищенні. Підходить для видалення важких забруднень, але потребує обережного використання, особливо на алюмінієвих поверхнях.

Життя буває насправді насиченим, тому не завжди хочеться витрачати час на прибирання вдома. Обираючи мийні засоби, звертайте увагу на їхню ефективність. Для тих, хто завжди у русі, універсальні миючі засоби, які підходять для різних поверхонь, будуть ідеальним рішенням.

GlobeClean: екологічні мийні засоби

В останні роки український ринок екологічної продукції збагатився новим брендом – GlobeClean. Ці засоби поєднують високу ефективність прибирання з бережною повагою до навколишнього середовища.

GlobeClean випускає цілу лінійку продуктів для прибирання:

 • Засоби для прання: вироблені з безпечних компонентів, вони не тільки дбайливо очищують ваш одяг, але й зберігають його колір та структуру тканин. До того ж підходять для ніжної шкіри, не провокуючи алергічних реакцій.
 • Засоби для посуду: швидко і ефективно розчиняють жири та інші забруднення, при цьому є безпечними для шкіри рук і навколишнього середовища.
 • Засоби для духовок: не мають в складі агресивних хімікатів, ефективно допомагають впоратися з пригорілими залишками їжі.
 • Засоби для вікон і дзеркал: забезпечують ідеальну чистоту без розводів та плям.
 • Засоби для підлоги: видаляють пил та забруднення, при цьому не залишаючи небезпечного нальоту хімічних речовин на поверхні.
 • Засоби для техніки: видаляють найстійкіші плями від мастил, мазуту та застарілих плям.

Основною перевагою продукції GlobeClean є її натуральний склад. Використання таких засобів не тільки забезпечує безпеку для вашого здоров’я, але й позитивно впливає на стан довкілля, не провокуючи його забруднення.

Leave a comment