миючі засоби для підлоги

Ніщо так не загрожує чистоті підлоги, як маленькі діти, тваринки або ж велика кількість людей – на щастя миючі засоби для підлоги здатні без великих зусиль прибрати всі сліди. Завдяки сучасним захисним покриттям, герметикам  навіть за паркетом доглядати легко. Важливо лише не розгубитися в асортименті побутової хімії та обрати миючі засоби, які будуть одночасно ефективними та безпечними для людей. 

На що звертати увагу, обираючи миючі засоби для підлоги?

Правильний вибір миючих засобів для підлоги грає важливу роль у догляді за вашим домом та збереженні довговічності підлогового покриття. Різні типи підлоги вимагають використання відповідних засобів для забезпечення ефективного прибирання і захисту поверхні. Ось на що слід звертати увагу, обираючи миючі засоби для підлоги:

 1. Тип продукту: Врахуйте тип підлоги, який ви маєте у приміщенні. Різні засоби підходять для різних матеріалів підлоги, таких як керамічна плитка, паркет, ламінат, вінілова плитка, лінолеум або ковролін. Важливо вибрати миючий засіб, який підходить саме для вашого типу підлоги.
 2. Універсальність: Якщо у вас є різні типи поверхонь в різних приміщеннях, розгляньте можливість використання універсального миючого засобу, яким можна мити більшість з них. Це може спростити процес прибирання і економити ваш час та зусилля.
 3. Аромат: Вибирайте аромат, який вам приємний, оскільки після миття він залишатиметься в приміщенні. Уникайте ароматів, які можуть викликати алергічні реакції або несприятливо впливати на ваше самопочуття.
 4. Безпека: Одним з основних пріоритетів під час обирання миючих засобів для підлоги є безпека. Переконайтеся, що продукт не містить шкідливих хімікатів, які можуть бути небезпечними для вас, вашої родини та домашніх улюбленців.
 5. Екологічність: Зверніть увагу на екологічність миючого засобу. Оберіть продукт, який містить біорозкладані інгредієнти та не чинить негативного впливу на довкілля. Екологічні засоби допоможуть вам зберігати чистоту у домі, не шкодячи природі.
 6. Ефективність: Вибирайте миючий засіб, який має доведену ефективність в прибиранні і забезпечує чистоту та блиск підлоги після миття.
 7. Концентрація: Перевірте, чи має продукт концентровану формулу. Миючі засоби в концентрованій формі зазвичай економніші, оскільки для миття потрібна менша кількість засобу, що допомагає ефективно витрачати продукт.

Загалом, правильний вибір миючого засобу для підлоги забезпечить якісне прибирання і збереже вашу підлогу у гарному стані. При виборі продукту враховуйте тип підлоги, аромат, безпеку, екологічність, концентрацію та ефективність, щоб забезпечити максимальний комфорт і довговічність вашої підлоги.

Як краще доглядати за підлогою?

Для чистоти в домі не обов’язково постійно прибирати, найкращий спосіб підтримувати чистоту – залишати взуття біля дверей, регулярно пилососити, щоб видалити бруд і пил, та негайно прибирати пролите.
Коли прийде час вологого прибирання підлоги варто розвести миючий засіб невеликою кількістю води і промивати невеликими ділянками, уникаючи надмірного зволоження. З цим потрібно бути особливо обачним прибираючи паркет, адже надмірна кількість вологи на дереві може нашкодити покриттю. Також, миючи паркет або ламінат, потрібно мити як вдовж, так і впоперек розміщення дощок, щоб виловити бруд, що міг забитися в щілини. 

Яких засобів варто уникати?

Деякі статті в Інтернеті радять використовувати для миття лише натуральні речовини, такі як оцет і водяний пар – ми не рекомендуємо це робити. Оцет може відмивати поверхні, але його кислотність може з часом пошкодити покриття, зробивши його більш тьмяним. Парові швабри, які часто обирають через їх безпечність, не можна використовувати на паркет і ламінаті, навіть якщо покриття оброблене герметиком. Покриття не найкраще реагують на зміну температур та вологість, які можуть спричинити деформацію. Також слід уникати використання абразивних засобів для чищення, та тих, що містять аміак, аби запобігти пошкодженню оздоблення та підлоги.

Чим кращі миючі засоби для підлоги GlobeClean?

Універсальний миючий засіб для підлоги GlobeClean є надійним та ефективним вибором для прибирання вашого дому. Його переваги дозволяють довіряти цьому продукту та забезпечити якісний догляд за підлогами та іншими твердими поверхнями. Ось переваги засобу GlobeClean:

 • Універсальне застосування: GlobeClean Універсальний Концентрат підходить для всіх типів твердих поверхонь, включаючи керамічну плитку, паркет, ламінат, мармур, граніт, лінолеум, вінілові та пластикові підлоги. Це дозволяє заощадити час та зусилля на пошук різних засобів для різних підлогових покриттів.
 • Ефективність: засіб має потужну формулу, яка ефективно розчиняє та знімає бруд, жир і інші забруднення з поверхні. Це допомагає швидко та легко очистити підлогу, залишаючи її блискучою і без слідів забруднень.
 • Концентрована формула: Концентрат GlobeClean дозволяє економно використовувати продукт. Завдяки концентрованій формулі, для миття потрібна менша кількість засобу, що дозволяє довше використовувати продукт та зменшує вплив на довкілля.
 • Екологічність: формула містить біорозкладані інгредієнти, що робить його екологічно чистим вибором. Він не лише ефективно миє підлогу, але і зберігає природну біорізноманітність та не шкодить довкіллю.
 • Безпека: засіб GlobeClean безпечний для використання в домашніх умовах. Він не містить шкідливих хімікатів, таких як фосфати, амоніак, хлор і SLS, що дозволяє уникнути негативного впливу на ваше здоров’я та здоров’я вашої сім’ї.

Загалом, миючі засоби для підлоги GlobeClean є ефективним рішенням для догляду за вашою підлогою та іншими твердими поверхнями.Універсальність, ефективність, екологічність, безпека та зручність використання роблять їх оптимальним вибором для вашого домашнього прибирання.

Leave a comment