Ось кілька корисних кроків, щоб відмити скло без розводів:

 1. Використовуйте правильний засіб для миття скла. Для досягнення бездоганного результату оберіть спеціальні засоби для миття скла, які не залишають розводів.
 2. Використовуйте м’яку ганчірку або мікрофіброву серветку для очищення скла. Вони мають більш гладку текстуру і допоможуть запобігти появі розводів.  Грубі матеріали, такі як стандартні ганчірки або паперові рушники, можуть залишати подряпини на склі. Зараз на ринку представлені серветки, які так і пидписані “для миття скла”. Це дуже важливий момент в прибиранні! Рекомендуємо не нехтувати цим. Здається, що вибір ганчірки не важливий, але насправді, правильна ганчірка для миття дзеркальних поверхонь – це вже півсправи зроблено.
 3. Застосовуйте засіб для миття скла безпосередньо на ганчірку або мікрофіброву серветку, а не на скло безпосередньо. Це допоможе розподілити засіб рівномірно і запобігти його перебільшенню. Як варіант спробувати такий метод прибирання. Подивіться який результат вам більше сподобається.
 4. Почніть очищення скла зверху і працюйте вниз, роблячи кругові рухи. Це допоможе розподілити засіб для миття рівномірно і забезпечити ефективне видалення бруду.
 5. Після очищення скла вологою серветкою, витріть його сухою мікрофібровою або іншою чистою серветкою без пухирців. Це допоможе уникнути залишку вологи, який може призвести до появи розводів.
 6. Якщо після звичайного миття скло все ще залишає розводи, ви можете спробувати використати додаткові засоби. Наприклад, ви можете змішати розчин води та оцту (у співвідношенні 1:1) або використовувати спеціальний скляний очисник без розводів. Засіб миючий для скла і дзеркал GlobeClean, наприклад, не потребує дії, описаної в цьому пункті.

Запам’ятайте, що результат може залежати від ступеня забруднення скла, якісті використовуваного засобу для миття і якості серветок. Спробуйте різні методи, щоб знайти найефективніший для вашої ситуації.

Як часто потрібно мити скло

Частота миття скла залежить від кількох факторів, таких як місце, де знаходиться скло, та рівень бруду, який накопичується. Ось деякі загальні рекомендації:

 1. Вікна в будинку, зазвичай, рекомендується мити приблизно 2-3 рази на рік для підтримки чистоти і прозорості. Однак, якщо вікна забруднюються швидко або знаходяться в області з високою концентрацією смогу або пилу, ви можете мити їх частіше, за потребою.
 2. Автомобільні стекла рекомендується мити принаймні один раз на тиждень або два, особливо якщо ви часто користуєтесь автомобілем, або якщо стекла стали брудними через дорожні умови.
 3. Дзеркала можна мити щотижня або два рази на місяць, або за потреби, коли вони виглядають брудними.
 4. Вітрини і прилавки рекомендується мити щоденно, або кілька разів на тиждень, щоб зберігати привабливий зовнішній вигляд і чистоту.

Загалом, важливо регулярно перевіряти стан скла і мити його, коли воно виглядає брудним, або коли його чистота впливає на якість прозорості скла, або зображення в дзеркалі.

Вікна та дзеркала, чи є різниця як мити

Є деяка різниця у методах миття скла і дзеркал. Ось кілька відмінностей:

 1. Використання миючих засобів: Деякі миючі засоби можуть містити речовини, які можуть пошкодити спеціальне покриття на дзеркалі. Тому для миття дзеркал рекомендується використовувати нейтральні миючі засоби або спеціальні засоби для скла, які безпечні для використання на скляних поверхнях.
 2. Сухе полотно: Дзеркала частіше за все мають більш гладку поверхню, тому після вимивання їх миючим розчином рекомендується витерти сухою м’якою ганчіркою, щоб уникнути залишків і розводів на поверхні.
 3. Покриття на дзеркалі: Деякі дзеркала мають спеціальні покриття, такі як антиблікове або гідрофобне покриття. При митті дзеркал з такими покриттями важливо використовувати делікатні методи, щоб не пошкодити ці покриття. Зазвичай рекомендується використовувати м’яку губку або мікрофіброву серветку.
 4. Застосування дзеркал: Дзеркала знаходяться в різних місцях і мають різні функції, наприклад, ванній кімнаті, гардеробі, автомобілі тощо. В залежності від місця розташування і використання дзеркал може змінюватися частота миття та методи, які ви використовуєте.

Загалом, при митті скла і дзеркал важливо бути обережним і використовувати відповідні методи і засоби, щоб уникнути пошкоджень і забезпечити чистоту і прозорість поверхонь. Не забувайте підтримувати скло рукою, якщо воно підвішено і хитається.

Необхідність уникаючи прямих сонячних променів під час прибирання залежить від конкретних обставин і виду поверхні, яку ви миєте. Ось декілька розглянутих випадків:

 1. Скло і дзеркала: При митті скла або дзеркал, особливо на вікнах, потрапляння прямих сонячних променів може призводити до швидкого висихання миючого розчину, залишаючи розводи і плями. Тому краще уникати прямих сонячних променів під час миття скла, особливо якщо сонце сильно пече.
 2. Поверхні з емульсією: Деякі поверхні, такі як деякі дерев’яні меблі або покриття з воску, можуть бути чутливі до тепла, яке може створювати пряме сонячне випромінювання. У таких випадках потрапляння сонячних променів може призвести до розтоплення або пошкодження поверхні. Тому краще уникати прямих сонячних променів на таких поверхнях під час прибирання.
 3. Інші поверхні: На деяких інших поверхнях, таких як карпет або плитка на підлозі, прямі сонячні промені можуть пришвидшувати висихання миючих засобів або призводити до прогрівання поверхні. У таких випадках потрапляння сонячних променів може бути не бажаним.

Загалом, хоча уникаючи прямих сонячних променів під час прибирання може бути корисним, це залежить від типу поверхні і умов миття. Якщо ви помічаєте, що сонячне світло впливає на якість прибирання, краще захистити поверхню від прямих сонячних променів або обрати інший час для миття.

GlobeClean рекомендує вам Засіб миючий для скла і дзеркал, який не залищає розводів, швидко та ефективно справляється з брудом, тому допомагає зробити прибирання швидким і легким. Зручна пляшка з тригером-розпилювачем дозволяє відразу приступити до миття скла, а змінна пляшка економічна. Якщо у вас залишається дома розпилювач, то вигідніше купити змінну пляшку зі звичайною кришкою. По-перше, це дешевше, по-друге береже природу від лишнього пластику, а вам займає менше місця.

Купити миючий засіб для скла GlobeClean можна оформивши замовлення тут на сайті, або подзвонити за телефоном +38 063 431 53 50, чи написати на пошту office@globe-clean.com

Хай вас завжди радує пейзаж у вікнах і відображення в дзеркалі.

Leave a comment